Vinni Vallavalitsus

Viimati uuendatud: Esmaspäev, 01 Aprill 2019 Kirjutas Ailar Allika

 

Vinni Vallavalitsus

 

Mittetulundusühing Johanna asub Vinni vallas. Ühingu aadress on Obja küla, Vinni vald, 46629, Lääne-Virumaa.  Alates 2010. aastast tegutseb ühing erivajadustega inimeste keskuses Lepiku külas Vinni vallas. Keskusest on rekonstrueeritud maja keldrikorrusel asuv Johanna päevakeskus. 

Johanna keskuses osutab MTÜ Johanna igapäevaelu toetamise teenust erivajadustega inimestele.Sotsiaalkindlustusamet on ühingule väljastanud tegevusloa 20 erivajadusega tööealisele inimesele teenuse osutamiseks.


Johanna keskusesse on võimalik sõita liinibussiga Rakvere-Roela-Rasivere tee, mis väljub hommikul kell 8.00 Rakverest ja jõuab kell 8.40 Rasivere tee (risti) bussipeatusesse, mille lähedal päevakeskus asub. Sama buss läheb linna tagasi kohe hommikul. Ka linnast kell 13.00 väljuv sama  liini buss sõidab Rasivere risti. Tagasi sõidab pealelõunane buss kell 14.45. Invabuss sõidab teisipäeval ja neljapäeval.

Vinni Vallavalitsus on MTÜd Johanna toetanud ühingu eesmärkide täitmisel. Vallavalitsus on andnud ühingule lepingu alusel  tasuta kasutamiseks vallale kuuluva 2-korruselise elumaja, et see läbi projektide ja muude võimaluste rekonstrueerida erivajadustega inimeste keskuseks, kus keldrikorrusel asub päevakeskus, mis on suures osas juba rekonstrueeritud ja 1. ning 2. korrusel  asuvad toetatud elamisega korterid sotsiaalse erivajadustega inimestele. 
Vinni Vallavalitsus rahastas korteri tüüpi tubade valmimist üle 500 000 euroga.

MTÜ Johanna ja Vinni Vallavalitsuse vahel on sõlmitud ka sotsiaaltranspordi teenuse osutamise leping, mis on hästi toiminud alates 2007. aastast. MTÜ Johanna on igal aastal osalenud hankel. 

Klikke: 6946